http://briefmarken-pl.com
PLGBD
07.01.2009
registrierenlog on>  
  Archiv


  Suchbegriff



Los Nummer eingeben

 

 
Bezeichnungen
       
c1 Postfrish
 
c2 Ungebraucht
 
c3 Ungebraucht ohne Gumi
 
c4 Entwertet
 
c5 Marke auf Briefstück
 
c6 Brief, Ganzsache
 
c7 Viererblock
 
c8 doppelter Aufdruck oder Druck
 
c9 Kopfstehender Aufdruck
 
c10 Dopelter Aufdruck, davon einer Kopfsthehend
 
Fi Fisher Katalog
 
Mi Michel Katalog
 
Seite 114 von 132
Vorherige Seite | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 |
Gehe zu Seite:
Ganzsachen
Los Nr. Zeichen beshreibung Katalog Beschreibung Aktueller Preis
9641 c6

 
Fi.Cp33

 
preview 1920 karta do korespondencji zagranicznej. 70.00 PLN

9642 c6

 
Fi.Cp33

 
preview 1920 kartka do obrotu zagranicznego z dwujęzycznym hasłem propagandowym. 50.00 PLN

9643 c6

 
Fi.Cp35I

 
preview 1920 karta do obrotu krajowego na kartonie szarym, linia dzieląca kartkę pod "P" napisu KARTA POCZTOWA. 60.00 PLN

9644 c6

 
Fi.Cp35II

 
preview 1920 karta do obrotu krajowego na kartonie żółtobrązowym, hasło propagandowe D (cytat Hugona Kołłątaja); pionowa linia pęknięta. 120.00 PLN

9645 c6

 
Fi.Cp35II

 
preview 1920 kartka z hasłem propagandowym E. 80.00 PLN

9646 c6

 
Fi.Ct4

 
preview 1920 dowód nadania telegramu. 150.00 PLN

Verkauft
9647 c6

 
Fi.Cp38I

 
preview 1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm. 50.00 PLN

9648 c6

 
Fi.Cp39

 
preview 1921 kartka z Pokrzydowa 14.11.21 do Niemiec. 15.00 PLN

9649 c6

 
Fi.Cp39I

 
preview 1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. 50.00 PLN

9650 c6

 
Fi.Cp40I

 
preview 1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm. 50.00 PLN

9651 c6

 
Fi.Cp40II

 
preview 1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 96,5 mm, karta z tyłu zapisana. 40.00 PLN

9652 c6

 
Fi.Cp41

 
preview 1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego. 80.00 PLN

9653 c6

 
Fi.Cp39

 
preview 1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec. 15.00 PLN

9654 c6

 
Fi.Ct7

 
preview 1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina. 50.00 PLN

9655 c6

 
Fi.Ct9

 
preview 1923 dowód nadania telegramu. 80.00 PLN

9656 c6

 
Fi.Cp43I

 
preview 1926 całostka z sygnatirą Nr 464. 310.00 PLN

Verkauft
9657 c6

 
Fi.Cp43I

 
preview 1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 -26. 55.00 PLN

Verkauft
9658 c6

 
Fi.Cp45

 
preview 1926 kartka do obrotu zagranicznego. 50.00 PLN

9659 c6

 
Fi.Cp45Is

 
preview 1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa. 60.00 PLN

9660 c6

 
Fi.Cp45I

 
preview 1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. 25.00 PLN

9661 c6

 
Fi.Cp47

 
preview 1927 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927. 410.00 PLN

Verkauft
9662 c6

 
Fi.Cp45

 
preview 1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. 25.00 PLN

9663 c6

 
Fi.Cp48

 
preview 1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego, sygnatura II-1928. 40.00 PLN

Verkauft
9664 c6

 
Fi.Cp48I

 
preview 1928 Henryk Sienkiewicz, całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931. 190.00 PLN

Verkauft
9665 c6

 
Fi.Cp49

 
preview 1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego. 150.00 PLN

Verkauft
9666 c6

 
Fi.Cp49

 
preview 1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego. 150.00 PLN

9667 c6

 
Fi.Cp49I

 
preview 1931 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 i hasłem propagandowym G, niewielkie praktycznie niewidoczne naddarcie u dołu. 250.00 PLN

Verkauft
9668 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 160.00 PLN

Verkauft
9669 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 140.00 PLN

Verkauft
9670 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, całostka załamana, jak na ilustracji. 140.00 PLN

Verkauft
9671 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik minimalny ślad po zmoczeniu. 105.00 PLN

Verkauft
9672 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 140.00 PLN

Verkauft
9673 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 160.00 PLN

9674 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 140.00 PLN

Verkauft
9675 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 160.00 PLN

Verkauft
9676 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 140.00 PLN

Verkauft
9677 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik. 140.00 PLN

Verkauft
9678 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. 140.00 PLN

Verkauft
9679 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27 - Hel, sygnatura VIII-1931, stan dobry - niewielkie uszkodzenia narożników. 100.00 PLN

9680 c6

 
Fi.Cp50I

 
preview 1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. 160.00 PLN

Verkauft
 

Seite 114 von 132
Vorherige Seite | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 |
Gehe zu Seite:

Copyright (c) Find&Buy - polskie znaczki i filatelistyka
Laufende Auktion | Letzte Ergebnisse | Archiv | Artikel | Bedingungen | Kontakt | Titelseite